_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
joronedelchev
През 2013-а съм си играел да събирам бисери, написани от хората в Едно23. Ами много са си забавни.
https://georginedelchev.com/2013/12/29/%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be...-eu/
aviatrix
1 week till London \o/ excite
mitternacht
Колко само сме се променили, от момента в който сме написали първата си мисъл тук, до сега.... Времето е река, а ние се носим по нея, между непознати брегове.
bgdn
Give a rich man $1000, he returns with $100000.
Give a poor man $1000, he returns with an Iphone 13.
aviatrix
13 years in edno23 ! edno234ever!
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
преди 10 часа