Търсене на постове: #ICS

its not Eddie
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
Никола ☀ ∞  ♺
62113622_3012006152142934_3714639844769529856_n.jpg aviatrix
:D
-=*****=-
mitternacht
Кво мушнахте за закуска?
Никола ☀ ∞  ♺
t28_4.jpg aviatrix
май беше ericson T28 :D
http://content-cms.mobile88.com/gen/photos/ericsson/t28/t28_4.jpg
Никола ☀ ∞  ♺
a0NXMau.jpg aviatrix
my little monster :3 ( more pics in the link)
http://imgur.com/a/Hzz4p
-=*****=-
mitternacht
Сещам се, че съм имал толкова секси мацка да ми преподава, че цял час не помня какво е казала, защото неуспешно се опитвах да не зяпам :D :D :D
Боби
Bobdweller
Осъзнаваш, че остаряваш, когато нямаш представа как се борави със Snapchat. o.O
Еми Окснитси
dandelion
И започнах 4/8 модул от магистратурата си. Вижда му се средата :D Тъпото е, че е пореден модул с SPSS, но както се научих да си повтарям:
Боби
sony-dualshock-4-20th-anniversary-edition-gray_4.jpg Bobdweller
Being a nerd means I must buy expensive stuff... because I want them.
its not Eddie
d.jpg _e7
знаете какво да направите
Fluxy
belushka20
Днес осъществих дълговременният си план да направя 1 камара бананачинки :D
Peter Nikolow
CTdo4tgWUAAo7_D.jpg bgdn
Meanwhile in Germany... @mitternacht
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
добрее... подкарах Logstash да импортира и парсва nginx-логовете в ElasticSearch the result >
http://i.imgur.com/KUx7VRm.png
hurmaqny
Трябва да снимам една конференция и да седя до Ректора. А как мирише на пот само... :(
dilana
C# или Objective-C/Cocoa?
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата