_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
aviatrix
my little monster :3 ( more pics in the link)
http://imgur.com/a/Hzz4p
Bobdweller
Осъзнаваш, че остаряваш, когато нямаш представа как се борави със Snapchat. o.O
_e7
знаете какво да направите
aviatrix
добрее... подкарах Logstash да импортира и парсва nginx-логовете в ElasticSearch the result >
http://i.imgur.com/KUx7VRm.png
dilana
C# или Objective-C/Cocoa?
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
преди 6 часа