BlueDragon
Уау още съществува сайта през 2026 г.
_e7
Как да си дразните колегите
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
aviatrix
edno23 като мастодон сървър?
Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
bgdn
ЧНГ! Ето и сайт за сигнализиране на измами свързани със превалутиранията.
https://evroizmami.com
ZzZaPyr
Едно такова носталгично ми стана и се сетих за вас. По-здрав
mitternacht
Ако само си представите колко любов и приятелства се зародиха тук. Ние никога няма да се забравим.
antubis
Минавам само да кажа, че съм още жив!
той е вечен
Jun 15 2026, 14:50