Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на snow-white
Предишен пост
snow-white
...и Вал Килмър мина покрай мен и ми се усмихна...а аз го подминах като малка гара...еми да се е спрял да ме заговори пЪk, аз автографи в крачка не давам
Oct 22 2008, 12:29