да ако искаш може да вкараш пари и да имаш неща за високи лвл ако не играеш и с времето като вдигнеш лвл си ги взимаш с виртуални пари
Ок, може събота/неделя да го видя
ок като решиш пиши и си кажи мнението ако ти хареса и се справяш ако искаш ела в клана ArmsWarDeath
да ако искаш може да вкараш пари и да имаш неща за високи лвл ако не играеш и с времето като вдигнеш лвл си ги взимаш с виртуални пари
Feb 28 2011, 22:31Ок, може събота/неделя да го видя
Feb 28 2011, 22:39ок като решиш пиши и си кажи мнението ако ти хареса и се справяш ако искаш ела в клана ArmsWarDeath
Feb 28 2011, 22:41