Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на oXteR
Предишен пост
oXteR
@
ReXTaN
тоя телефон е перфектен, искам да ми подарят такъв ахаха!
Jun 21 2011, 17:39
Коментари
mKrotiFy
ахах розовия ли?
Jun 21 2011, 19:48
ахах розовия ли?
Jun 21 2011, 19:48