Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на aviatrix
Предишен пост
aviatrix
така , остана да напиша синхронизацията и малко CSS и да се тества ... добре че си взех редбулче , ще е дълга вечер
Jul 23 2011, 19:41