humble bundle 3 йей :)
Jul 27 2011, 14:12
Коментари
viktorkoichew

ще купиш ли? Аз от 1 една игра не съм ирграл деа. То нема значка това де..

Jul 27 2011, 15:18
mudisoft

да бе зех я. тоя път абсолютно всички игри ги има в steam и май повечето не са никак лоши. сега ше играя на пастели :D

Jul 27 2011, 18:55
viktorkoichew

za kfi pari gi ofertira :D vijda6 li se v topa :D

Jul 27 2011, 22:11
mudisoft

ем бях в топа ама за около 6 часа само деба. после ме бутнаха тия богаташи :/ дигнах 1000 човека в twitter обаче :)

Jul 28 2011, 18:46
viktorkoichew

haahah qk si :D

Jul 28 2011, 18:50