мии сигурно ще е адски тъпо от моя страна,ноо... понеже тук има доста фотографи..някой от вас..би ли могъл да се занимае със същество като мен и да ме снима ?
Sep 11 2011, 23:15
Коментари
LoveCappuchino

*невинен фейс*

Sep 11 2011, 23:15
Shomev

само ми купи лента и батерии и си готова :) (32 кадъра лента)

Sep 11 2011, 23:17
LoveCappuchino

казвай откъде и ще взема

Sep 11 2011, 23:18
LoveCappuchino

вече питах Milita :) аа, за г-н Овчарски знам,че не е в България ;дд

Sep 11 2011, 23:22
disappointed

предлагам ти се

Sep 11 2011, 23:24