Melancholia. Гледах го наскоро, много силен, макар и тежък, но в същото време и много интересен.
http://egotastic.com/2012/03/msm-weekly-flesh...ton-video/
EVA ...кажи какъв стил като цяло ти се гледа
Двуглавата Акула, Шарктопус, Пясъчната акула
Джон Картър е адски добър. Интересен е
Melancholia. Гледах го наскоро, много силен, макар и тежък, но в същото време и много интересен.
Mar 22 2012, 21:24http://egotastic.com/2012/03/msm-weekly-flesh...ton-video/
Mar 22 2012, 21:30EVA ...кажи какъв стил като цяло ти се гледа
Mar 22 2012, 21:31Двуглавата Акула, Шарктопус, Пясъчната акула
Mar 22 2012, 22:00Джон Картър е адски добър. Интересен е
Mar 23 2012, 02:13