А пък от утре ще спадам към червенокосите :o
Mar 25 2012, 20:46
Коментари
t0m3kk

ама ще си фейк... :д

Mar 25 2012, 20:46
notexist

тотали фейк.

Mar 25 2012, 20:52
t0m3kk

ама червенокосото си е червенокосо...

Mar 25 2012, 22:33
notexist

утре ще видим дали ще ми ходи и дали ще съм за redhead lovers :D

Mar 25 2012, 22:36