Леле от коя пещера е това Само не казвай Магурата
тези ги ловим в гората, те не живеят в пещерите
С каква цел го правите ? Аз опръстенявам птици и следим миграцията им Слагате ли им предаватели или нещо подобно :?
Теглим, мерим определяме вида им и ги пускаме и няма тука плодоядни
Супер Значи се занимаваме с подобни неща
aз ходя със Зелени Балкани, снимките са от Българка
Супер
Леле от коя пещера е това
Само не казвай Магурата 
Jul 19 2012, 01:03тези ги ловим в гората, те не живеят в пещерите
Jul 19 2012, 01:08С каква цел го правите ? Аз опръстенявам птици и следим миграцията им
Слагате ли им предаватели или нещо подобно :?
Jul 19 2012, 01:23Теглим, мерим определяме вида им и ги пускаме и няма тука плодоядни
Jul 19 2012, 09:27Супер
Значи се занимаваме с подобни неща 
Jul 19 2012, 12:20aз ходя със Зелени Балкани, снимките са от Българка
Jul 19 2012, 13:31Супер
Jul 19 2012, 15:03