Кво прайм, кво прайм. Днес ми беше първото извънредно писане до късно, прибирам се преди 12. Значи не е чак толкова до късно.
Jun 11 2015, 23:10
Коментари
mitternacht

:) Нещо... набор на текстове ли е?

Jun 11 2015, 23:49
notexist

и това и други работи... молби, жалби, ксерокопиране, принтиране, сканиране... и справки по дела плюс допълнителни чаркове по тях

Jun 11 2015, 23:52
mitternacht

now that sounds interesting! :)

Jun 11 2015, 23:56
mitternacht

btw - успех!

Jun 11 2015, 23:57
notexist

цял ден от съда в банката, в пощата, в кантората и по кафетата ;д

Jun 11 2015, 23:58
eMkyyy

Поне не ти е скучно. :)

Jun 12 2015, 04:18
notexist

определено.

Jun 12 2015, 04:25
dilana

Чаркове ;д

Jun 12 2015, 10:09