Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на tsonchev
tsonchev
Всички сме си живи
Кехлибара е само в чашата.
Dec 24 2024, 21:22
Коментари
mitternacht
Хубаво написано. Наздраве с кехлибар!
Jul 26 2025, 22:25
Хубаво написано. Наздраве с кехлибар!
Jul 26 2025, 22:25