Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на hristof
Предишен пост
hristof
Днеска ходих в хотел Хилтън на изложението за чуждестранни университети. Иначе мислех, че хотела ще изглежда по-луксозно, леко съм разочарован.
Nov 08 2009, 18:26