Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на 359gsm
Предишен пост
359gsm
Съвсем условно казано, iPhone 4G ще е мааааалко по-голям.
http://359gsm.com/news/iphone_4g_shte_e_po-vi...i_3gs.html
Feb 09 2010, 14:01