Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Следващ пост
Профил на Soul4o
Предишен пост
Soul4o
@
nveselinov
че аз по-добре да си направя сам протеинова вафличка, отколкото да дам 5 кинта... то килото ми струва колкото 8 вафлички...
Jul 23 2010, 22:31