ми кажи къде искаш да играем ако играем в NA ще играе още един приятел.
окей няма проблем аз съм се логнал - h4cky
имаш ли TS3? да говорим, влизаме и ние.
имам, къде да вляза ?
94.156.58.62 l2premium това е ип то и паролата
Имам 25 левел в EU с 4-5 скина в него, даже го продавам, има и руни, но няма желаещи.... а съм вложил 25 евро в него... даже още има RP...
Е случва се
Мхм и все пак наистина си заслюажа да играеш в US никога не съм имал лаг там, сървърите се прецакват много по рядко и играчите са доста по на нивп в ранкед..
Е ранкед... аз едва ли скоро ще стигна до там е
Аха, аз съм бил 25 левел в ЕУ ;д
даа, много е добра. благодаря за поздрава
има проблем с RAID-a на хардовете
А кога отново ще е онлайн
не знам честно казано... Собственикът щеше да го оправя днес, но имал неотложно пътуване, пък Sys-a работи по проблема, но с него нямам връзка
Не има само са reset на default настройките
Ми незнам тогава, аз имам и от този бутон си го зключвам и да се вържат други нямат интернет...
Не няма никакви бутони...
ми кажи къде искаш да играем ако играем в NA ще играе още един приятел.
Aug 02 2011, 23:19окей няма проблем
аз съм се логнал - h4cky
Aug 02 2011, 23:22имаш ли TS3? да говорим, влизаме и ние.
Aug 02 2011, 23:22имам, къде да вляза ?
Aug 02 2011, 23:2394.156.58.62 l2premium това е ип то и паролата
Aug 02 2011, 23:24