Bobdweller
Time to suit up and venture off to work! Yay!
Bobdweller
I find this random, funny and most of all... disturbing.
Bobdweller
Този трейлър на новият Ghost Rider определено ми харесва много... най-вече поради факта, че музиката е на Celldweller. Anyways, EPIC!
Bobdweller
Мислих, мислих и това измислих. Ето го ъпросът на деня от мен.
Bobdweller
Свалих си една безумно тъпа игра за PC, понеже не можах да си я намеря за PS2. Главно от носталгия. Обаче не ми върви на пълен екран и ме дразни. :l
Bobdweller
Обожавам новият си wallpaper. ^^
Bobdweller
Моля ви, активизирайте се! Изисква се само да пратите няколко email-а и няколко картички по пощата, ако имате възможност! Стига апатия! Да направим промяна сега
http://forsakenchildren.bghelsinki.org/...d=50