мн тъпо.
верно е от твоето чуство за хумор.. не ти схванах шаржа
Fair enough.
Много добро, човек!
cool
Кофти тръпка
Много добро !
mega epic... one of the priceless moments in life
Indeed. По-късно днес ще продължа с Vol. 02 на горепосоченият албум, нях-нях. :]
Приятно филмче е, да
When ?
Преди около час ме събудиха... оказа се някаква технически проверка отново. За втори път тази година, ако не се лъжа... мама им.
хъх ... kill all ^ - ^
о, прекраснотия
Me gusta.
Why, thank you.
Много ми е симпатично някак.
cuuuute )))) сладури