Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
Domsdey
какво стана с coolpuppy, намери ли се?
Domsdey
Lightroom или Photoshop, трябва ми малко корекция на цветовете И изрязване?
Domsdey
Абе, как отбелязвате, че сте гласували на изборите във фейсбук?
Domsdey
само на мен ли Wosh MC ми е противен?
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
Domsdey
Може ли да минат три месеца без някой да ми одере колата?
Domsdey
Абе, само на мен ли от скоро не ми излиза оранжева цифричка (notification) при "@Мен", като ме споменат?
едно23 4ever!
Feb 01 2026, 02:32И реално този сайт е милион пъти по-добър, качествен и стойностен от всички "съвременни" социални мрежи. The good old times.
Feb 11 2026, 20:20