Мануела
ENIGMA
@unleashed хахахах кафе ли...тук вече сме на твърди питиета
Мануела
ENIGMA
тия в офиса са полудели днес....колежка има ЧРД и са надули разни презервативи и ги мятат насам-натам :D
Мануела
ENIGMA
като начало-първо по едно кафе пък после ще видим как ще тръгнат нещата
Мануела
ENIGMA
добро утро на всички и хубав и успешен ден от мен
Мануела
ENIGMA
@man0l :) благодаря
Мануела
ENIGMA
@ZzZaPyr хахахахах трябваше първо това да направиш
Мануела
ENIGMA
@ZzZaPyr поне зъболекарката беше ли хубава :D
Мануела
ENIGMA
@nickname778 хахахха,не,не не в дома на шефа,но благодаря,че не си шеф е добре-не го харесвам моя много-баща ми е :D а кафето вече е сервирано
Мануела
ENIGMA
@unleashed имаш го приятелю
Мануела
ENIGMA
@nickname778 :D в замяна обаче винаги получавам добро отношение-и работни вечери отвреме навреме :)
Мануела
ENIGMA
@nickname778 хахахах-да секретарка или технически сътрудник,както и да го кажеш-все е вярно
Мануела
ENIGMA
смятам да направя кафе-някой иска ли?Хахахаха-това е професионално изкривяване
Мануела
ENIGMA
@nickname778 :D ще се справя
Мануела
ENIGMA
@A123 и аз бих предпочела същото-обичам да пътувам
Мануела
ENIGMA
@nickname778 викаш сама да опитам,а :D
Страница: 24 25 26 27 28