Контакти

още
Emyto

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Емил Станчев
Emyto
След 3 часа заминавам на море. След 2 трябва да ставам. Май е време да лягам, а?
Емил Станчев
Emyto
@sentinel, да не се наложи да ти преливаме лайна? Иначе пий Имодиум или неговия по-евтин аналог Лупедиум.
Емил Станчев
Emyto
@eagle, абе никога не е достатъчна, но до където стигне ;). Утре почти със сигурност няма да мога да те видя, за други ден ще видим.
Емил Станчев
Emyto
@pesho, па като емигрираш у наше село, бий една шайба да се забирим някой ден.
Емил Станчев
Emyto
Рони О`Съливан не е човек. Това е машина за самоубиване.
Емил Станчев
Emyto
@georgimateev, значи са паднали DNS-ите на доставчика ти ;). Skype-а си достъпва сървърите директно по IP.
Емил Станчев
Emyto
Оф, налегнал ме е страшен мързел и скука.
Емил Станчев
Emyto
@nplus, за сега съм забол едни работи в кошницата и чакат по-добри времена, да си довърша ровенето и да поръчвам.
Емил Станчев
Emyto
Продава се!
http://uk.youtube.com/watch?v=2J_lJU6iBqI
Емил Станчев
Emyto
NUNC EST BIBENDUM
Емил Станчев
Emyto
@Nick, какво се оплакваш? При нас на първия етаж има една огромна преса, на която и викаме Годзила, а покрай нас рутят яко сгради. И земетресение няма да усетим
Емил Станчев
Emyto
@eaglе се бил оженил, а не казва. Жена му вече не ще да му прави закуска.
Емил Станчев
Emyto
@eagle, аз че не съм се наспал, не съм. Легнах си към 4 без нещо и станах в 7, но това нищо не значи.
Емил Станчев
Emyto
@eagle, вземи пий едно кафе, че още не си се събудил и плещиш глупости.
Емил Станчев
Emyto
@Method-X, това не е чак толкова лоша идея. Тогава със сигурност ще повърна ;). Но пък не съм сигурен, че ще ми стане по-добре.
Страница: 61 62 63 64 65