Контакти

още
Emyto

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Емил Станчев
Emyto
Пия си последната глътка от Загорката и си лягам. Утре (днес, де) пак едва ще стана, но какво да се прави? Съдба. Така и не си написах пългина за WP :(.
Емил Станчев
Emyto
Хе, вече съм с Firefox 3.0 beta 5 :). @eagle, няма смисъл да спорим. Всеки знае, кой от двамата е бираджията ;)
Емил Станчев
Emyto
@Nick, вече наистина има Firefox 3.0 beta 5. Отивам да свалям.
Емил Станчев
Emyto
@eagle, аз ти написах коментар относно обективността на анкетата. Хората може да си гласуват за боза, колко си искат ;)
Емил Станчев
Emyto
@Nick, на мен пък ми е интересно API-то. Не, ще планирам нещо в момента, но да му хвърля едно око.
Емил Станчев
Emyto
@Nick, тъкмо щях да кажа, че съм ти се хванал на лъжата ;). Още и е малко рано. Виж прогреса: http://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_3.0b5
Емил Станчев
Emyto
@Nick, верно ли? Я да видя. То се очакваше да е тия дни, но мислех, че билдинг тима ще се забави повече от 2 дена.
Емил Станчев
Emyto
@eagle: рако-щука?
Емил Станчев
Emyto
@eagle, бира или Каменица?
Емил Станчев
Emyto
@eagle и моя го полазиха, ама нали вчера ъпгрейдвах, та си имах пресен бекъп.
Емил Станчев
Emyto
Тотално изперквам вече. Нещо днес не ми е ден. Хем ме мързи, хем и нещата не ставам.
Емил Станчев
Emyto
Оф. Лягам си по старото време, ама пак ще трябва да ставам по новото. Лека(р) (с) нощ(Ж)!
Емил Станчев
Emyto
@eagle, много пъти съм ти казвал, че Каменицата е Загорка втора употреба. Ако Загорката е конска пикня, представи си, какво пиеш ти ;).
Емил Станчев
Emyto
ОоОо. Свърших... с ъпгрейда на блога :). @Nick, сложи си http://planetozh.com/blog/my-projects/wordpre...-down-css/ поне да имаш нормално меню ;)
Емил Станчев
Emyto
@X7r3M1s7a, @eagle и без това не пие бира, а Каменица ;). @Nick и мен малко ме притеснява, как ще свикна с новия интерфейс, но ще видим. Ъпдейта все още тече.
Страница: 73 74 75 76 77