Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
Emyto
Тагове
bgdev
бира
и бира
ТУЕС
ElSys
Загорка
Често използвани тагове
#
mozilla
#
fx4
#
fx4bg
Следят ме
виж всички
Емил Станчев
Публикации
Инфо
Контакти
Групи
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
Emyto
Пия си последната глътка от Загорката и си лягам. Утре (днес, де) пак едва ще стана, но какво да се прави? Съдба. Така и не си написах пългина за WP
.
Коментирай
0 нови
·
Apr 03 2008, 03:04
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
Хе, вече съм с Firefox 3.0 beta 5
.
@
eagle
, няма смисъл да спорим. Всеки знае, кой от двамата е бираджията
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 23:53
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
Nick
, вече наистина има Firefox 3.0 beta 5. Отивам да свалям.
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 23:41
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
eagle
, аз ти написах коментар относно обективността на анкетата. Хората може да си гласуват за боза, колко си искат
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 23:30
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
Nick
, на мен пък ми е интересно API-то. Не, ще планирам нещо в момента, но да му хвърля едно око.
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 14:49
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
Nick
, тъкмо щях да кажа, че съм ти се хванал на лъжата
. Още и е малко рано. Виж прогреса:
http://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_3.0b5
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 00:22
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
Nick
, верно ли? Я да видя. То се очакваше да е тия дни, но мислех, че билдинг тима ще се забави повече от 2 дена.
Коментирай
0 нови
·
Apr 02 2008, 00:14
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
eagle
: рако-щука?
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 14:09
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
eagle
, бира или Каменица?
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 13:33
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
eagle
и моя го полазиха, ама нали вчера ъпгрейдвах, та си имах пресен бекъп.
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 13:16
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
Тотално изперквам вече. Нещо днес не ми е ден. Хем ме мързи, хем и нещата не ставам.
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 11:23
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
Оф. Лягам си по старото време, ама пак ще трябва да ставам по новото. Лека(р) (с) нощ(Ж)!
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 02:42
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@
eagle
, много пъти съм ти казвал, че Каменицата е Загорка втора употреба. Ако Загорката е конска пикня, представи си, какво пиеш ти
.
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 00:37
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
ОоОо. Свърших... с ъпгрейда на блога
.
@
Nick
, сложи си
http://planetozh.com/blog/my-projects/wordpre...-down-css/
поне да имаш нормално меню
Коментирай
0 нови
·
Apr 01 2008, 00:35
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Emyto
@X7r3M1s7a,
@
eagle
и без това не пие бира, а Каменица
.
@
Nick
и мен малко ме притеснява, как ще свикна с новия интерфейс, но ще видим. Ъпдейта все още тече.
Коментирай
0 нови
·
Mar 31 2008, 21:22
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
73
74
75
76
77