Георги Гърдев
GeorgeSG
@nplus, казах, че ще правя USACO утре.. Аз и ще го правя де :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Home Sweet Home :) A и се отървах от училище утре :) Кво повече му трябва на човек :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Петък 13-ти е :) И наистина ще ставам в 10 :D Сега остава и да се отряскам за махмурлука :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, на smalime.com може да направиш, след като "Постави дълго URL тук" е изчезнало, ако се щракне настрани да излиза пак ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Поздрав :) Слави - Не ме моли
Георги Гърдев
GeorgeSG
@nplus, абе ти си си достатъчно напред :P Браво за което между другото ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@nplus, аз така или иначе имам или 0 или 10 точки, ама все пак тва е идиотщина. И същата система май ще е на IOI'09
Георги Гърдев
GeorgeSG
@nplus, НОИ 2
Георги Гърдев
GeorgeSG
V_NKT, VPHP и V_GSG са написали в сорсовете си оператор >?= който не е стандартен и не се компилира... Да ви *** ***** **** *********!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мамка му! Тъй да ми се свири на електрическата, а пък нямам първа струна :( :( *посяга към акустичната*
Георги Гърдев
GeorgeSG
Tук, май направих контролното по физика :) Ще видим..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@KOx2, из торентите няма ли?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Оф, то па дузпи.. ще ги изчакам..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, кое нещо го чака такава приятна участ?! :) @Snooby, мда. @all, лека :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snooby, мани при мене са два и в такива моменти тотално се ошашквам :D губя ориентация къде е лево къде е десно :D
Страница: 30 31 32 33 34