Контакти

още
Georgieff

Тагове

Следят ме

виж всички
Georgieff
И тоа като се изши...си забрави гумите на пътя !
Georgieff
@kypidoncheto То да беше от годините ... :D
Georgieff
Такова...ее забраех си мисълта! :D Трябва да си сменя реотана, че тоя издава багажа.
Georgieff
Amstel - бира, бира...колко да е бира... ?
Georgieff
@tedo92 Прав си! :D
Georgieff
@kypidoncheto 90% котарак. Трябва ми по-дълга опашка и почвам да живея като такъв :)
Georgieff
@tedo92 а остави преди 5 години паднаха отломки в едно даскало на 200 метра от нас ! :)
Georgieff
@sandprince изкажи си после възхищението ;p щото аз не знам дали ще успея от толкова далече :)
Georgieff
@sandprince Към полунощ. Гледаш към небето :D
Georgieff
@tedo92 Остани да гледаш метеоритния дъжд :D
Georgieff
@sown Красиво не ами, прекрасно даже :)
Georgieff
И само така до края на нощта!!! :)
Georgieff
@sown Долавям лека прилика с Wisin на твоята нощна снимчица :D
Georgieff
Малко едно23 уроче :D
http://www.forums.soft359.com/viewtopic.php?f=53&t=33&p=74#p74
Georgieff
@Volvo-FH16-700 Ицо и тук ли се дяна. Браво, днес имаш развитие.
Страница: 35 36 37 38 39