Georgieff
Ехх, чак се излязох и видях, че времето е за басейн ( късничко ). Тегля WPM да си припомня старите времена. Гледам някой хора постигат добри резултати с него.
Georgieff
Ваканцията дойде. Трябва да се стягам да уча Flash това лято (е, няма да си давам зор ), а аз все още не спирам да цъкам SA MP ( Roleplay ).