Контакти

още
Georgieff

Тагове

Следят ме

виж всички
Georgieff
@dj_aquarius Хехе да ти се чуди човек.
Georgieff
@sandprince ми яж! ;p
Georgieff
Сложих си Twillight skin-че на Mozilla-та :) Тъмно, харесва ми!
Georgieff
Гледах Слави! Много добро филмче са направили.
1278612026606064.jpg Georgieff
Аааа...гадост macho ;d
Georgieff
Чудя се 31 или 35 градуса са по-добри за басейнче :D
Georgieff
@mind Така е :)
Georgieff
Оф тоя уоу уж за добро го играя...Трябва да играя цял ден за да вдигна от 70 до 80 левел, колкото от 1 до 60ти. + това е Medium, ако беше Low не ми се говори.
Georgieff
Еххх...императорска зодия :D
http://www.belladonna-bg.com/2010/04/zabaven-makedonski-hor...html
Georgieff
Ще лягам след малко. Духа вятър и е хладно. А и го дават да вали обилно. Ще се спи супер! :)
Georgieff
Браво браво бравооооооооооооооооооооооооо ИСПАНИЯ ПОБЕДИТЕЛИ!
Georgieff
Дааа даааааааааа !
Georgieff
Втори ден отново сега пускат тока! :)
Georgieff
@bgdn Хах ;)
Georgieff
@bgdn Хах не съм. И не съм правил редакции :P
Страница: 46 47 48 49 50