Контакти

още
Georgieff

Тагове

Следят ме

виж всички
Georgieff
Винаги като стана вечер или стоя до късно и огладнявам. :X
Georgieff
@Drake Ахах така е :) Особено из малките градове ;)
Georgieff
@Drake Нищо необикновено хах :)
Georgieff
Щях да спя...отлага се! :P
Georgieff
@Drake Грубо ... :s
Georgieff
Лека лека на всички! :)
Georgieff
Детството свършва тогава, когато желание искаш да ти изпълнява Снежанка, а не Дядо Коледа.
Georgieff
Адския бисер съм написал хаха
Georgieff
Стоя и спя. Чудя се как дишам!
Georgieff
Hace mucho tiempo que te quiero veer, busco la manera de tu cuerpo tener, ni tu padre, ni tu madre te quieren conmigo...pues hagamos el amor por el telefono
Georgieff
@Drake И да знаеш и да не знаеш няма как да го разгадаеш, съответно няма смисъл да се тормозиш :)
Georgieff
@Drake Просто не се занимавай с него :)
Georgieff
Почти изгледох филма и си насвалих около 3 GB регетон, време е за хапване на пица и после спане :)
Georgieff
@alex95 така е.
Georgieff
Yep, разхлади се. Живнах малко. Гърми, трещи :) Е това се казва вечерно време.
Страница: 51 52 53 54 55