Контакти

още
Joshua1985

Тагове

Следят ме

виж всички
Joshua1985
Надал и Вердаско правят страшен мач , който не е разбрал да пуска, няма да съжалявате.
Joshua1985
Опаа кога играят Надал и Вердаско някой знае ли. Мислех че ся трябва да е , ама никви ги нема.
Joshua1985
Пак си имам лаптоп , баси кефа. 2 седмици изкарах без компютър , не ме питайте как.
Joshua1985
Оф голяма простотия са тез сесии, с какъв акъл се хванах да уча.
Joshua1985
@SaTaSi Ехаа това е готино и доста благородно ми звучи, успех ти желая. Аз уча доста по стандартно нещо,, "Мениджмънт в международният бизнес".
Joshua1985
@SaTaSi Ти какво учиш между другото, че ми стана интерестно ?
Joshua1985
@SaTaSi Мдам цели пет изпита , много непиятно. А по-лошото е че съм на работа постоянно и нямам време за учене. но ще се измисли нещо. :)
Joshua1985
Айде вече официално съм в сесия. Сезон 3 ще бъде от 5 епизода, ще има радост , тъга , усмивки и драматични моменти. Всичко това ексклузивно в сезон 3.
Joshua1985
Много взеха да натискат тия Челси, не е добре работата.
Joshua1985
Сериозен сняг сериозен студ, наложи се да си тръгна от работа доста по рано , колко жалко...
Joshua1985
Хмм значи имало и други хора с безсънни нощи като мен.
Joshua1985
Ей край няма тая работа значи , нямам време да изпия едно уиски на спокойствие.
Joshua1985
Добро утро на всички. Пожелавам ви по усмихнат и успешен ден от вчерашния.
Joshua1985
Снега си вали ли вали , дали някога ще спре се питам аз във този час.
Joshua1985
Айде взех си новите слушалки, баси ше си умра от кеф.
Страница: 4 5 6 7 8