Контакти

още
Joshua1985

Тагове

Следят ме

виж всички
Joshua1985
@stam85 Хей този Onion Movie комедия ли е? Аз се чудех дали да го гледам. За какво става въпрос ше споделиш ли..
Joshua1985
@Mishef Това е рускиня приятелю. Няма да има нужда от бои.Нейния девиз е Редувайте се , не се ревнувайте.!!!
Joshua1985
@Mishef Е не много се зарибих по тази. Обожавам и неподправения и акцент и феноменалната външност. Изключително непринудена , привлича от първия поглед. In love
Joshua1985
А сега е време за каквоо. За ученеее. Бляяяк. Утре защита на курсови, гади ми се .
Joshua1985
Айде мина шопинга, ще попитате по-добре ли се чувствам. Ми не , по-зле ми е даже.пуу
Joshua1985
Днес е ден за шопинг и почивка.
Joshua1985
@Mishef не я ли е срам да е толкова хубава и обаятелна тази, изгледах и три филмчета досега и май се зарибих, ебати.
Joshua1985
@Mishef ехее каква е тази , наистина има любопитни видеота. аз съм ин лове. Не мога да разбера само за какво се бори и какво иска. ххаах,
Joshua1985
chillout baby....
Joshua1985
Хах., ако ви се гледа готино, свежо и забавно филмче. Препоръчвам ви What.Happens.In.Vegas.
http://arenabg.com/details.php?id=086a296176c5c10aba176ec4f...a45d
Joshua1985
Ако карам с 248 км в час ще стигна до Барселона за 16 часа и 12 минути. Пфф май е по-добре да си изслушам песента и да си лягам.ПоздраФ
Joshua1985
ооох двойно уиски с малко лед и пак се чувствам жив. Май съм зависим подяволите..
Joshua1985
@Mishef ееее тази е класика в жанра просто , също ми е от любимите. Чакай да видим още нещо интересно тууук.
Joshua1985
@hotco интересен е сайта и честно казано е забавно да се оценява така , но все още има твърде малко снимки. Дано се регистрират повече потребители.Успех.
Joshua1985
И сега леко веселяшко парче в доста различен стил.На мен лично ми оправя настроението и си я слушам всеки ден от известно време. :)
Страница: 18 19 20 21 22