Cuuuute
тва все едно е снимано с телефона на баба ми
web camera
много сладки )))
мерсии
именно
+1 с нищо не се различава .. твоя приятел е готов за комбайнер мюзик :д
абсолютно
аахахахахаххахахаха ! епик !
Връзка, зависеща от миналото, което всъщност е изградило момента такъв, какъвто е, който пък определя изцяло бъдещето. Много хубава тема за разсъждение
Пък има много "сега", почти безкрайни.
о боже ;д
прекарах 20 минути
малеее какво нещооо е това хахах и те зарибява.. ццц
хахаха
want!
true true
омг.
double facepalm
facedesk http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/179/d/...fox999.jpg
facefloor - when it's that bad
Хахахаха
wtf, защо?
Cuuuute
Nov 05 2011, 22:37тва все едно е снимано с телефона на баба ми
Nov 05 2011, 22:48web camera
Nov 05 2011, 22:53много сладки
)))
Nov 06 2011, 00:32мерсии
Nov 07 2011, 01:28