Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X никога не пречи да опиташ .. Never say never :D ..да се полигавиш,пеейки песничките му :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
шибан скапан нов дизайн на профилите,които автоматично се обновиха с мега затъпяващ дизайн на мега затъпяващите кифльофци,заляли цял ФЕЙС!!!НЯМАМ ДУМИ!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
писна ми абсолютно всички,които виждам около себе си да са щастливи .. егати..наистина ми липсва любов ;х!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@sown .. и миниатюрен :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Ммм.. имам чувството, че е пролет.. Де да беше! Поздрав :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@viktorkoichew мм за художника ;д хубав вкус,искам да кажа :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@HuKouCu гадничко е, да. И аз скоро се натъкнах на подобна ситуация от близо.Все още ми е кофти :( Все ще се появи някой,който да е по-важен от другите ;)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@SkyLand и че всички го мислят за гей? Не, аз даже се лигавя на неговите песни :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@SkyLand то не е толкова заради т'ва,дали е добър или не - а заради т'ва,че е прекалено масов ;дд
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X "Baby, baby, baby ooh!" Mom: *walks in* Are you listening to Justin Bieber? Daughter: No, I'm watching porn. Mom: Oh thank goodness. " Fb имат право!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X @_Rainbow_ Justin Bieber, Justin Bieber,Justin Bieber, Justin Bieber.. :D:D:D:D "Oh babe,babe babe ooy" .. :d
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
добре казано , @viktorkoichew
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@amigo... или дори от 7 - има преговор.Или може да провериш в гугъл,там имаше някакви формули и на мен веднъж ми се наложи-лесно е,ще се сетиш ;)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@amigo доста лесничко - материал от 6. клас .. намираш ромба и след това ако не се лъжа... почти съм забравила вече де,но учебник от 6кл ще ти свърши работа
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@SkyLand радвам се,че съм те вдъхновила. Нямам търпение да прочета новата ти публикация :)
Страница: 80 81 82 83 84