))
яко!
честитоо
о да... ;хххххххххххххххххххххххххххххххх
Понякога си играем на астронавти
http://pigroll.com/img/back_then_and_now.jpg
лелелле
когато мандарините се появят значи коледа идва
трууу стории меен ...
стига да не кръшкаш!
Мога ли?
Въпросите задавам аз
тогава мога.
ако е някое момче дай му адреса да му сритам задника!
не,комплексирани и злобни момичета ...
+1
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/608699_460s.jpg fixed
there is always a bitch in the end...
exactly!

Nov 28 2011, 01:11 през mobi