LoveCappuchino
утре заминавам за Китен... мнооооооого спряло ;д
LoveCappuchino
котката ми е разгонена и побърква и мен, и нея си.... хммм!
LoveCappuchino
искам искам искаааааам !!! мммммм ягодова торта от "Неделя" ! Днес си разделих едно парче,но сега пак искаммм!!
LoveCappuchino
йеее! Целият свят е един зоопарк... навсякъде леопардово,навсякъде гръмнали бойлери (като кошери у главите) ... ммм . колко прекрасно! ...
LoveCappuchino
от всичко най-много ме нервират.. недоизречените неща! просто понякога ми писва да гадая ! :@
LoveCappuchino
само аз ли намирам всичките "Най-красиво момче и момиче във Фейсбук" и пр. за излишни?този,който трябва да види красотата ти,ще я види и без харесванията във фб
Радвайте се, деца. Аз от 4 години съм нямала лято
Aug 04 2011, 16:29