LoveCappuchino
@Method-X това е адски подло,нали знаеш?
LoveCappuchino
@Method-X и сега седиш още,за да дразниш и да не пишеш в блога ли (нарочно) ? Еее! Дай малко "храна" за очите .. поне утре .. раничко!По-скоро да е..
LoveCappuchino
@Method-X ее .. не не .. , виждаш ли, събота е, има време да спиш.. а и от сън спомени няма!
LoveCappuchino
шибан скапан нов дизайн на профилите,които автоматично се обновиха с мега затъпяващ дизайн на мега затъпяващите кифльофци,заляли цял ФЕЙС!!!НЯМАМ ДУМИ!
LoveCappuchino
писна ми абсолютно всички,които виждам около себе си да са щастливи .. егати..наистина ми липсва любов ;х!