3:1 в 28-ата, гол на Милошевич. Това вече заприличва на комедия.
Гошо Петков спаси втора дузпа - в 15-ата минута.
MatchMag
1:0 за Сърбия в 9-ата минута, Йованович я промуши между Гошо и десния му дирек.
MatchMag
Сърбите изпуснаха дузпа срещу нас в 6-ата минута. Милошевич би толкова слабо вляво на Петков, че той улови топката с ръце. Самата дузпа беше... миризлива.
MatchMag
Carling cup: Arsenal 3-0 Wigan, Derby 2-1 Leeds, Man Utd 1-0 QPR
MatchMag
Арсенал-Уигън 1:0 на полувремето за Карлинг къп. Първи гол на Джей Симпсън за топчиите.
MatchMag
Тотнъм обърна Манчестър Сити като гост с 2:1, с два гола на Дарън Бент. За гражданите отбеляза, естествено, Робиньо.
MatchMag
Арсенал - Манчестър Юнайтед 2:1 в невероятно атрактивен мач.
MatchMag
Ekrana.info и Slusham.com - два сайта, които реагираха най-бързо и публикуваха анонса за новия ни брой. Поздравления, колеги.
MatchMag
Черноморец-Левски - 2:2 за... Пената.
MatchMag
Черноморец-Левски 0:2 в 19-ата минута. След първия гол за няколко минути TV2 държеше надпис 1:0.