Михаелина Лилова

Михаелина Лилова
Mihaelina
Толкова е сладко :))))
Михаелина Лилова
Mihaelina
@stefcho , аз ли нещо се бъркам или за да запишеш докторат в академията се иска стаж към МВР?
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днес се поинтересувах относно магистърските програми по журналистика в СУ. Иска ми се като изкарам магистратура по психология да се пробвам и с журналистика :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днес свърших доста полезна работа - прочетох 4 от 5-те лекции на Фройд за психоанализа. Сега се захващам с 5-тата.
Михаелина Лилова
Mihaelina
Библиотеките били много подценявани - взех си няколко психологически книги, а @Nick ми взе Illustrator CS3 официален учебен курс, та сега имам какво да чета :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Днес има безплатно записване в библиотека "Иван Вазов" и аз мисля да се възползвам :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Отново се заиграх с Фотошоп :P
Михаелина Лилова
Mihaelina
Ползотворен уикенд - направих малко разместване и разчистване вкъщи. Колкото и пъти да чистя все се оказва, че има още неща за изхвърляне...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Баси деня дето е днес-цял ден разкарвания, чистене, разглобяване и сглобяване на компютри, пак разкарвания... уморих се да гледам цялата тази дейност покрай мен
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Manuel , същият е ;) За да яде @Nick изтървахме възможността да си заверим билетите за другия влак за 1-2 минутки и после следваше чакане от 2 часа и кусур..
Михаелина Лилова
Mihaelina
Да си пусна досиетата, или да не си ги пусна - това е въпросът. А пък Шекспир се е мислил за много умен, изправяйки Хамлет пред елементарни житейски дилеми...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Хем ми се спи, хем съм гладна, хем не ми се ляга и ми се иска да изчакам мъжа да си дойде, ама то както е тръгнало май до сутринта ще рабтят с Пешо. Съмнително.
Михаелина Лилова
Mihaelina
Най-лошото в това, да се занимаваш дълго време с едно начинание е, че постепенно притръпваш и малките, красиви неща в нещо, спират вече да ти правят впечатление
Михаелина Лилова
Mihaelina
Сега остана само да си завърша и татуса и ту-ду листа ми отпреди 3 години ще е завършен :D:D:D:D
Михаелина Лилова
Mihaelina
След близо година канене най-сетне си взех цветарник... Добре че беше мама, иначе сигурно още година щях да се моткам. Много съм несериозна понякога...
Страница: 25 26 27 28 29