NjoYko
хм.. Някой може ли да ми обясни принципа на работа на търсачките с допълнителни критерий за търсене ? Или да ми даде някакъв материал който би ми помогнал
NjoYko
Получих нови снимки на племеницата си... нямам търпения да я видя станала е страшна сладурана
NjoYko
Довърших един скрипт който бях започнал преди.. няколко седмици.. Доволен съм от себе си. Това е най-гългият код писан от мен. 700 реда при това функционира :Д
NjoYko
Направих кафето сега вече трябва да работя, че 4 часа отивам да свиря
NjoYko
Колегата ми не си върши работата.... и аз трябва да върша и неговата... много се нервя така. А после той намазва повече от мене...