Дацко Маринов
NjoYko
@silia :D :D :D простотия на макс няма как :D
Дацко Маринов
NjoYko
ихуху... Кръвопиец с Две букви ? OB :d :D
Дацко Маринов
NjoYko
хм.. Някой може ли да ми обясни принципа на работа на търсачките с допълнителни критерий за търсене ? Или да ми даде някакъв материал който би ми помогнал
Дацко Маринов
1224509257285578.jpg NjoYko
Получих нови снимки на племеницата си... нямам търпения да я видя станала е страшна сладурана
Дацко Маринов
NjoYko
Довърших един скрипт който бях започнал преди.. няколко седмици.. Доволен съм от себе си. Това е най-гългият код писан от мен. 700 реда при това функционира :Д
Дацко Маринов
NjoYko
Направих кафето сега вече трябва да работя, че 4 часа отивам да свиря
Дацко Маринов
NjoYko
Хора кажете някоя програма , с която да поразчупя малко визията на Windows, Да сменя менютата и т.н :) моля
Дацко Маринов
NjoYko
Добро утро :)
Дацко Маринов
NjoYko
отивам в банята наяждам се, гледам сървайвър и отивам да утоля жаждата че петък вечер нещо съм много жаден :P
Дацко Маринов
NjoYko
Изгледах филма "Патуване до центъра на земята" Много добро филмче. Сега е време за работа :)
Дацко Маринов
NjoYko
Отдавна не бях писал... е как сте ? :)
Дацко Маринов
NjoYko
Колегата ми не си върши работата.... и аз трябва да върша и неговата... много се нервя така. А после той намазва повече от мене...
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix В моя град е малко по сложно :D денонощният е чак на другият край на град :D
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix (кафе) + (redbull) Приятно осъмване и на теб :d
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Принципно кафе на мен не ми действа.. Дори и с каната да го пия. Единствено RedBull но в момента нямам RedBull и за това ще се задоволя и с кафе :)
Страница: 107 108 109 110 111