Дацко Маринов
1241375852190344.jpg NjoYko
Луди прически имаме а ? :D
Дацко Маринов
NjoYko
@amigo Ненормална бих казал... откачам напрао
Дацко Маринов
NjoYko
Prison Break ... Якуууу
Дацко Маринов
NjoYko
Охх много ме боли ръката... деба
Дацко Маринов
NjoYko
След днескашния готин ден съм доста изморен... лека нощ
Дацко Маринов
NjoYko
Оффф пак се успах... баси сигурно пак ще закъснея.. което този път няма да е добре... :D
Дацко Маринов
NjoYko
@etienia Еми тука в Разград поне за момента времето е хубаво дано и довечера да е такова :(
Дацко Маринов
NjoYko
Отново готино време и днессс (sun) Дано да е толкова хубаво и довечера че имам излизанеее
Дацко Маринов
NjoYko
Откачих... толкова да съм изморен не може и да бъде....
Дацко Маринов
NjoYko
Я да мине днеска и вече нещата няма са толкова натоварени :) Успешен ден на всички аз излизам по задачи :)
Дацко Маринов
NjoYko
@axeny Mymall сигурно ще дойдем ако не излезе нещо и не стане фал както стана за СЕО конференцията
Дацко Маринов
NjoYko
@axeny Това на пловдивския панаир ли дето ще е ?
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix да :)
Дацко Маринов
NjoYko
Много им здраве :)
Дацко Маринов
NjoYko
пууу никой не оценява когато правиш нещо добро... после всички обвиняват теб...
Страница: 17 18 19 20 21