RadialEx
ръчичките ми измръзнаха, а носът ми заприлича на водосточна тръба,ама поне купих подаръци за всииички приятели...!
RadialEx
е не знам как да ви кажа просто в каква смешно-конфузна ситуация се озовах заради една врата, която не може да се затваря!!! XD
RadialEx
трябва малко да се поуспокоя...скачам насам-натам по чорапи и куфея без причина...на някой да му се намира успокоително за коне?? :?
RadialEx
@aleksoft хмм....аз се сещам за Dirty Picture (там се пее take a dirty picture...) ;p дано е от полза....