RuuL
аз и муска няма да откажа... ама тая вечер ме мързи да готвя
RuuL
@9teen8t9 като е опечено:бърка се 1 яйце с 1 кисело мляко и заливаш от горе и допичаш... може към картофите и каймата да сложите царевица и малко домат супер е
RuuL
@9teen8t9 глава лук ситно нарязана, запържи лука, прибави каймата, и тя се запържи, сложи подправки объркай с картофите-> печи на 4=мусака
RuuL
за гладните:1 пилешка пържола, мариновани гъби, кисели краставички, ананас, майонеза, горчица, нарежи на кубчета, объркай и яж ... бон апети
RuuL
ауууууууууууу това icq6 е пълна трагедия ще си карам с 5.1 по човешко е ....... що никой не каза, че 6 е толкова злееееееее
RuuL
искам нова щайга .... и монитор/на който се вижда нещо/
RuuL
минах ме 50% с общи сили в борбата с тая умряла щайга скоро отново ще съм на линия в Q-то