Харесва ми!
Радвам се
добро!
Браво Стеф. I like
абе *sigh* к'во е?
въздишка
pff pure #fail
както написах в коментарите към блога , картинката може да се закупи royalty free за 59$ , не мисля че са я откраднали (:
Имаш отговор в най-големия блог в българската блогосфера
Ави, то по тая логика секи може да я купи What a greeeeat contest XD #fail си е.
Това ми е любим номер...
Абсолютен #fail. Надявам се, че ще ми стигне батерията до вкъщи.
м?
изкихай ги, мило !
Уви, не става така :/
Аре, живо здраво и след 3 години още един ъпгрейд
Това ще си е най-бързо развиващата се соц. платформа
Живи и здрави да сте екипа и ЧРД на edno23! За много години!
Честит рожден ден и от мен!
честито! едно23 години да изкара (=
наскоро си направих една поръчка от хеликон с неща от ташен, но се чудя кога ще пристигнат (: въпреки това обаче има сума ти работи, които не са в наличност тук
О, абсолютно. Те тия гледат да си ги разпродадат останалите бройки просто Иначе имаха и английските варианти преди
бях си харесал една Latin American Designers и една за Logo Design и тъкмо ми отпуснаха кредита и й сложиха статус "неналична" -_-
Мм.. амазон?
по принцип да. но когато имам кредит, с който мога да си поръчвам книги и някой да плаща за тях, а аз сам нямам пари за да платя, амазон не е опция.