Rx-Ende
Пишман станах с пратката от DX. На 18.12 била тръгнала, ама още не била влязла в България? Е WTF? Тоя AirMail да не е станал КорабMail? x_X
Rx-Ende
Признавам си, бих си купил един ZuneHD за 200 уева от амазон.
Rx-Ende
iНовото приложение за iPhone - iСлагамiНаВсичко