Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince За Nokia-та ползвам dropbox за прехвърляне на файлове :) По-лесно ми е да го дръпна в папката и да си го изтегля на телефона от колкото кабели и пр.
Стефан Митев
Rx-Ende
Ladies and mentlegen - Grooveshark вече е html5 http://www.grooveshark.com
Стефан Митев
Rx-Ende
Чудя се дали да не купя една уебкамерка от DX за 4 долара и да си направя наблюдателна система за двора. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Bit 200. http://bits.rx-ende.com/2010/b-200/
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Сюжет - нeт. Тва беше загуба на 90 минути в залъгване със специални ефекти.
Стефан Митев
Rx-Ende
@mitternacht С тая имам повече спомени от детството. :D
Стефан Митев
1291486892201378.jpg Rx-Ende
'Наете ли какво? Ще зяпам Никита пък.
Стефан Митев
Rx-Ende
@podmatrix PUDDIPUDDI!
Стефан Митев
Rx-Ende
@antubis Какви са изискванията? :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Йес, Wi-fi-я в даскало бачка, а кабела на лаптопа ми е достатъчно дълъг за да стигне до контакта под дъската! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Вие пък през ден контролни ли сте правили? :D
Стефан Митев
1291303881967579.gif Rx-Ende
@t0m3kk само така :D
Стефан Митев
Rx-Ende
http://simpledesktops.com/ - царството на минималистичните уолпейпъри.
Стефан Митев
Rx-Ende
Студено е, вкъщи ще си седя xD
Стефан Митев
Rx-Ende
@t0m3kk Благодаря :) @veidar45 Wacom Bamboo Pen and Touch, 186лв. от Мултирама. :)
Страница: 44 45 46 47 48