Стефан Митев
Rx-Ende
Яко, намерили са ми блога със сърч "lelichki" XD Че и avg. time on site е 00:11:47 :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Холи голи каки! След 9 дни ще постна 200-ния бит! http://bits.rx-ende.com/ :O
Стефан Митев
Rx-Ende
@ladyjoana *hug!* и за активите, *hug* и за пасивите. Ето ти и успокоителни за аналитичните сметки. :[
Стефан Митев
Rx-Ende
20 рожден ден. Вегас. И ще ги гледам тия.
Стефан Митев
Rx-Ende
Музика. Някой ми праща тъпо клипче. Пауза и го пускам. След десет секунди го спирам и се ядосвам, че съм си спрял музиката. Музика.
Стефан Митев
Rx-Ende
Цитати, цицати, еми бъркам се малко!
Стефан Митев
Rx-Ende
@sown Оцелял си, все пак гледам? :D @semprom Колко милиона потребители, а само 30 ще спечелят. ШАНС! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Светка, треска, че вáли.
Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix А, ясно :) Не е за мен работа значи ;D
Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix линк? :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince някой като ти пише в чата. ><
Стефан Митев
Rx-Ende
Aaaa, фейсбук са сложили отвратителен звук за съобщенията ><
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince фън ми дойдоха :Р
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Знам ли ги. Със сигурност обаче не са обикновени темперни, защото са от комплект за боядисване на глина. :?
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia I know, I know ^^ Но наистина ли искаш да асоциираме мацаниците ми с малкият принц? XD
Страница: 47 48 49 50 51