Стефан Митев
Rx-Ende
ЙЕС! Прецакала се е системата за уличните лампи в селото и тази нощ няма да ме тормози оная, дето ми свети в стаята :):)
Стефан Митев
Rx-Ende
Out and about :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@jimi Бе и това го има. Ама да кажем милион българи реални акаунти да има - пак си е доста :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Уха, милион и половина българи във фейсбук :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Не е истина каква буря мина от тук. Яко демидж направи ;/
Стефан Митев
Rx-Ende
ruso_gladno93 - E*ати ника :D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
Мрачно е, събудиха ме с клаксони, ама на мен не ми дреме, щото си имам бисквитки с Капи :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@ZzZaPyr ЧРД mate :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Отивам да кóпам лозе. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Явно никъде няма да се ходи...
Стефан Митев
Rx-Ende
Дните стават по 12 часа когато те погледна!
Стефан Митев
Rx-Ende
Тия хора са ненормални, реклама на зелен чай :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Това би ме израдвало яко да го закача у нас и да взема акъла на селото. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Летящи магарета! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Като си сложа очилата и света отново става HD.
Страница: 73 74 75 76 77