Стефан Митев
Rx-Ende
А не, зверската реклама на Мерцедес. Sorry :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@yuliyan Обичам жълтата светлина на волфрамова жичка ^^ @mkBooOO I'm fucked :D @jimi Като седна на десктопа ще те добавя :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@mkBooOO Щях да сложа, ама няма смисъл. Съвсем леко да се отвърти лампичката от фасонката и изгасва :)
Стефан Митев
1278881027193551.png Rx-Ende
И ето го и произведението ми. Свети доста силно за такава дребна лампичка :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Часът е 11 и половина, а аз правя (калпави) спойки.
Стефан Митев
Rx-Ende
Току-що излязох от банята. Свеж ден. Само комарите в гората бяха доста кръвожадни. Няколко се опитаха да отнесат Яни като го вдигнаха за тениската!
Стефан Митев
1278842809108878.jpg Rx-Ende
Тегля си I Cento Passi, че отдавна искам да го гледам :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Фантазията ти за бой със саби е нереална. Трошат се като захарни пръчки :) Плюс, че има сумати начини с голи ръце да победиш в подобна ситуация xD
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Леле, е*ати ROFL-a ми беше докато се усетя, че говориш за игра :D:D
http://sandprince.edno23.com/view/post:743334
Стефан Митев
Rx-Ende
6000. Толкова лева ми трябват за един Драгунов и мунициите му. И после ставам РАЙД. Изтребва ги до крак.
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Денят, в който животът ми се промени :)
Стефан Митев
Rx-Ende
"И някои мечти могат да бъдат постигнати!"
Стефан Митев
Rx-Ende
@alex95 George: а ти си педераст но никой не ти го напомня. ROFLMAO!
Стефан Митев
Rx-Ende
Йеах Futurama! :)
Стефан Митев
Rx-Ende
4chan ще пратят Bieber в Северна Корея :D
Страница: 77 78 79 80 81