Rx-Ende
E*ати градушката се изсипва отвън о.О
Rx-Ende
Светкавица и токов удар. Техниката още бачка, ама се пренесох на нетбука.
Rx-Ende
Бе тия луди ли са? 10 лв. за преходник от VGA към DVI? o.O Тва е само една джиджавка бе, д*ба!
Rx-Ende
Президентският стол ftw!!