Стефан Митев
Rx-Ende
Някаква жалка буричка ми напомня за присъствието си присвяткайки
Стефан Митев
Rx-Ende
Espionage. Задобрявам сериозно ;Р
Стефан Митев
Rx-Ende
Утре, утре, утре.. Утре ще си играя. :) Gonna make myself a nice day.
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Чакам я от доста време :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Като не работят и двата поялника трябва да се импровизира. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Това ми е оръжието на труда се пак :D:D Дава ми сила пред всякаква електроника. Няма повече да запоявам с кламер и свещ. :D:D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Ти пък :D
Стефан Митев
Rx-Ende
8 от един магазин за електроника на центъра. :) 30W, повече не ми трябва ;р
Стефан Митев
1273582935264575.jpg Rx-Ende
Нов поялник! На рафта изглеждаше по-китайски :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Човек, намали дзъна, че ти размазва визьорите :D
Стефан Митев
1273521555104048.png Rx-Ende
Радват ме симулациите на четки в новият фотошоп :)
Стефан Митев
Rx-Ende
И го ритат, питат - де е скрита Рита? У-ооооооу :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Шибан ден, като цяло.
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Почваме тренировки. Три дена ще ти диктувам Шекспир (Или PHP хакове на O'Reily) по скайпа, докато не свикнеш идеално :D
Стефан Митев
1273491730858601.jpg Rx-Ende
@semprom Dude, wth? :D Аз и на това бих се оправил
Страница: 96 97 98 99 100